O nas

Automatyka Przemysłowa MTA

Ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie automatyki i robotyki

Nasza usługa to kompleksowy proces produkcyjny cięcia i gięcia blachy. Naszą obróbkę cechuje wysoka jakość, będąca efektem zaawansowanych technologii, które stosujemy, aby na każdym kroku upewnić się o najwyższym standardzie ścieżek technologicznych. Elastyczność mechanizmów zarządzania pracą maszyn pozwala na realizację małych zamówień pojedynczych elementów, jak również produkcję wielkoskalową. W ramach naszej działalności:

  • samodzielnie odbieramy prefabrykaty,
  • zapoznajemy się z dokumentacją technologiczną,
  • realizujemy zlecenia od kilku do kilku tysięcy elementów zleceń,
  • organizujemy logistykę i transport,
  • możliwość zrealizowania innych procesów w naszym zakładzie.

Oferujemy usługi cięcia laserowego przy użyciu wycinarki laserowej typu fiber o mocy 10000 W. To precyzyjne urządzenie umożliwia cięcie na obszarze roboczym 1500 x 3000 mm. Gwarantujemy najwyższą jakość obróbki stali czarnej, stali nierdzewnej i aluminium jak i stali ocynkowanej.

Gięcie blach CNC to jedna z najbardziej popularnych technologii obróbki plastycznej metali, w której detal zmienia kształt pod wpływem nacisku. Nasza oferta obejmuje usługi gięcia blach na prasie krawędziowej o długości roboczej 3200 mm, z naciskiem 220 ton, co pozwala na gięcie blach do grubości 8 mm

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony  internetowej: www.e-mta.pl 

Wysyłka

Możliwe indywidualne wyceny transportu

Szybki czas realizacji

Od 15-25 dni roboczych

Gwarancja jakości

Nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonania