Panele ogrodzeniowe dekoracyjne

Wyświetlanie 1–24 z 90 wyników

Panele ogrodzeniowe dekoracyjne

Dekoracyjny panel ogrodzeniowy łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Jest to rodzaj ogrodzenia, który obok podstawowego zadania zabezpieczenia terenu i zapewnienia prywatności pełni także wyjątkową funkcję estetyczną. Skomplikowane wycięcia i rozmaite dekoracyjne wzory nieograniczone niczym, poza wyobraźnią sprawią, że dekoracyjne panele ogrodzeniowe staną się idealnym dopełnieniem Państwa projektu.

Jak i z czego powstają nasze panele ogrodzeniowe dekoracyjne?

Specjalizujemy się w wykonywaniu paneli ogrodzeniowych dekoracyjnych z blachy. Pracujemy na superprecyzyjnej wycinarce laserowej typu fiber o mocy 10000 W, która pozwala nam na niemal dowolną obróbkę stali czarnej, nierdzewnej, aluminium oraz ocynkowanej. Dzięki technologii gięcia blach CNC w naszej hali możemy dokonywać wygięć blachy o grubości od 5 mm do nawet 12mm (na krótkim odcinku). Grubość blachy, a także wymiary panelu, kolorystykę i dodatkowe opcje wykończenia, takie jak dodatkowe cynkowanie czy zaginanie krawędzi dobieracie Państwo indywidualnie, w zależności od swoich potrzeb i założeń budżetowych. Proces wyboru odpowiednich paneli ogrodzeniowych dekoracyjnych usprawnia specjalnie do tego celu przygotowany kalkulator.

Jak wyglądają panele ogrodzeniowe dekoracyjne?

Na naszej stronie znajdziecie Państwo niemal 100 wzorów paneli ogrodzeniowych dekoracyjnych, podzielonych na 7 kategorii stylistycznych:

Niezależnie od designu, jaki wybraliście Państwo dla swojej posesji, a także jej przeznaczenia, znajdziemy dla Państwa idealnie pasujące zdobienie ogrodzenia. Odważne, niebanalne geometryczne dekoracje paneli ogrodzeniowych świetnie sprawdzą się jako ozdoba nowoczesnych budynków, a te bardziej klasyczne podkreślą jego elegancki charakter. Delikatne fale ukoją i zrelaksują, nie odciągając uwagi od starannie zaprojektowanego ogrodu. Roślinne motywy pięknie będą współgrać z prześwitującą przez nie zielenią. Modne, oryginalne wzory w stylu azjatyckim podkreślą indywidualny charakter miejsca motywem yin yang czy drzewa życia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno panele wycięte w taki sposób, by przepuszczały jak najwięcej światła, jak i te zapewniające maksymalną prywatność. Niezależnie od wybranego wzoru, wszystkie nasze panele ogrodzeniowe dekoracyjne gwarantują bezpieczeństwo, skutecznie utrudniając nieproszonym gościom wtargnięcie na teren posesji. Dodatkowo, nasze panele ogrodzeniowe dekoracyjne rewelacyjnie sprawdzą się także jako balustrady balkonowe oraz schodowe.

Panele ogrodzeniowe dekoracyjne na zamówienie

A co, jeśli nie znaleźli Państwo wzoru pasującego do Państwa wizji? Prosimy o kontakt przez chat dostępny w prawym dolnym rogu lub formularz kontaktowy. Z uwagą wysłuchamy Państwa potrzeb i oczekiwań, a następnie zaproponujemy Państwu indywidualny projekt paneli ogrodzeniowych dekoracyjnych.

Zapraszamy do kontaktu!