Bramy wjazdowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Przesuwne bramy wjazdowe

Brama wjazdowa to integralny element Twojego ogrodzenia. Montaż przesuwnej bramy wjazdowej pozwala na zachowanie kontroli całego ogrodzonego terenu, gwarantuje ona wygodę oraz zapewnia bezpieczeństwo, dzięki tego typu rozwiązaniu jesteś w stanie zapewnić Sobie oraz Swoim bliskim prywatność. Brama wjazdowa pełni również dodatkową ważną funkcję jaką jest walor estetyczny naszego podwórza.

Brama wjazdowa – klasyczna czy dekoracyjna?

Jako Firma MTA oferujemy szeroki asortyment wzorów naszych bram i ogrodzeń. Możecie Państwo wybrać wiele motywów zarówno z gamy wzorów klasycznych jak i nowoczesnych. Jeśli jednak żadne z zaproponowanych rozwiązań nie znajdzie u Państwa aprobaty, wykonujemy również modele na indywidualne zamówienie.

Jak działa przesuwna brama wjazdowa?

Wjazdowa brama przesuwna to rozwiązanie dedykowane zarówno do prywatnych posesji, jak i zabezpieczenie wjazdów na tereny komercyjnych budynków czy też osiedli mieszkaniowych. Tego typu brama zsynchronizowana z mechanizmem napędowym przesuwa się w określonym kierunku po naciśnięciu przycisku na dedykowanym do niej pilocie. Część ruchoma jest ograniczona przez dwa słupki, których zadaniem jest zabezpieczenie bramy przed wypadnięciem z prowadnic. Nasze Przedsiębiorstwo specjalizuje się w cięciu oraz gięciu blachy, z tego też powodu chętnie pomagamy w doborze odpowiedniej jednostki napędowej do bramy jednak sami nie posiadamy ich w sprzedaży.

Przesuwane bramy wjazdowe z MTA – jak i z czego powstają?

Firma MTA posiada doświadczenie w procesach gięcia oraz cięcia blachy w taki sposób aby efekt finalny odpowiadał najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Naszą pracę wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, który daję nam gwarancję jakości naszych wyrobów. Państwa projekty możemy wykonać przy wykorzystaniu różnego rodzaju materiałów takich jak stal czarna, nierdzewna, ocynkowana oraz aluminium.

Jak zamówić stalową bramę wjazdową?

W MTA kompleksowo przeprowadzimy Cię przez proces zaprojektowania oraz zamówienia bramy wjazdowej. W naszej Firmie można to zrobić za pomocą strony internetowej, telefonicznie lub też osobiście w naszej siedzibie lub u jednego z naszych dystrybutorów. Po podaniu wszelkich niezbędnych informacji dostaniecie Państwo kompleksową wycenę swojej wymarzonej bramy.

Jeśli zdecydujecie się na samodzielną próbę wyceny za pośrednictwem naszej strony, to po wybraniu odpowiednich wymiarów zostaniecie przekierowani do dalszych etapów mających na celu określenie koloru, wzoru lub też wykończenia elementu. Jednak może zdarzyć się również taka sytuacja że nasze projekty nie do końca będą w kręgu Państwa zainteresowania, w takim przypadku istnieje możliwość użycia autorskiego wzoru lub koloru. Napisz do nas, a my dołożymy wszelkich starań aby zrealizować Twój projekt.