Furtki

Wyświetlanie jednego wyniku

Furtka wejśćiowa – jaką funkcję pełni?

 

Furtka to wejście do ogrodu. Wraz z panelami ogrodzeniowymi, bramą wjazdową i obudową śmietnikową tworzy bastion do Twojego domu. Główne zadanie furtki to zabezpieczenie terenu przed niepowołanym wtargnięciem – na przykład obcego psa lub złodzieja. Ale na tym nie kończy się jej użyteczność. Furtka zabezpiecza też dzieci bawiące się w ogrodzie przed przypadkowym wybiegnięciem na ulicę. Nowoczesna furtka z elektrozamkiem ułatwia też przyjęcie gości, umożliwiając Ci otwarcie drzwi na odległość. Nie bez znaczenia pozostaje też aspekt estetyczny. Nowoczesna furtka musi być wykonana z wytrzymałego materiału, który zachowuje atrakcyjny wygląd nawet po wielu latach.

 

 

Jak i z czego powstają nasze furtki?

 

Specjalizujemy się w profesjonalnej usłudze cięcia i gięcia blachy. Ultranowoczesna wycinarka laserowa, na jakiej pracujemy pozwala na wycięcie niemal dowolnego kształtu, a nowoczesna technologia gięcia blach CNC pod wpływem odpowiednio dobranej siły nacisku umożliwia zmianę kształtu detali. Pozwala nam to na tworzenie furtek ze stali czarnej, ocynkowanej i nierdzewnej oraz aluminium. Każda bramka wykonana przez nas powstaje z najwyższej jakości materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych, a więc na korozję. Jesteśmy w stanie wyciąć furtkę o różnych rozmiarach, zarówno o wzorze klasycznym, jak i ozdobioną autorską grafiką.

 

 

Designerskie furtki

 

Czy furtka może być dekoracją ogrodu? Zdecydowanie tak! Elegancka i ponadczasowa nowoczesna furtka zwykle występuje w kolorze antracytowym, czarnym lub szarym. Klasyczny wzór żaluzji to zawsze bezpieczny i stylowy wybór. Jeśli jednak szukasz czegoś oryginalnego, podkreślającego charakter budynku, wytniemy w Twojej furtce niemal dowolny kształt. Znajdź pasujący wzór designerskiej furtki spośród niemal 90 wzorów dostępnych w naszej bazie. A co, jeśli nie znajdziesz idealnego? Napisz do nas! Zaopiekujemy się Twoim projektem indywidualnie.

 

 

Furtka z elektrozamkiem – jakie są jej zalety?

 

Elektrozamek w furtce to innowacyjne rozwiązanie stosowane w nowoczesnych furtkach. Elektrozaczep umożliwia otwieranie bramki bez użycia klucza. Furtka z elektrozaczepem może być otwierana kodem, domofonem lub też zdalnie (z domu). Dzięki zastosowaniu elektrozamku otwieranie i zamykanie furtki staje się łatwiejsze, zwiększając komfort korzystania z furtki. Mechanizm elektrozamku w furtce dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo, dając większą kontrolę dostępu.

 

 

Furtki z MTA – co je wyróżnia?

 

Każda furtka powstająca w naszej fabryce jest dopracowana w każdym szczególe. Materiały, jakimi zabezpieczamy furtkę zapewniają odporność na korozję, dzięki czemu furtka zachowuje niezmieniony, zachwycający wygląd przez długie lata. Kolorystyka i design odpowiadają współczesnym trendom, a nie staroświeckim kanonom czy chwilowym modom. Wreszcie: materiały, z jakich powstają wszystkie nasze furtki są solidne i jakościowe, dając Ci maksimum bezpieczeństwa. Sprawdź naszą ofertę nowoczesnych furtek klasycznych, furtek designerskich i furtek z elektrozamkiem!