Obudowy koszy na śmieci

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Metalowa obudowa kosza na śmieci – jaki jest jej cel?

 

Przede wszystkim obudowa ma chronić kosze na śmieci. Między innymi przed działaniem słońca, deszczu, silnego wiatru i innych warunków atmosferycznych. Obudowa zabezpiecza też kosze na śmieci przed przypadkowym (lub celowym) zniszczeniem śmietników oraz przed wysypaniem się zawartości. Dzięki osłonie dla koszy na śmieci segregacja odpadów staje się łatwiejsza, a otoczenie sprawia wrażenie bardziej schludnego. I to nie jest tylko wrażenie!

 

 

Czym jest obudowa kosza na śmieci?

 

Obudowa na kosze na śmieci to konstrukcja, której zadaniem jest zgrabnie ukryć śmietniki. Znajdziemy ją w miastach, na osiedlach mieszkalnych, w parkach czy przy centrach handlowych. Zdarzają się obudowy na kosze na śmieci wykonane z drewna, betonu, tworzyw sztucznych i kompozytów, a także metalu. To ostatnie rozwiązanie spotykane jest coraz częściej. Metalowa osłona śmietnikowa jest solidna i wytrzymała, łatwa w montażu, ma ponadczasowy design, a także daje mnóstwo możliwości dekoracyjnych.

 

 

Metalowa obudowa kosza na śmieci – czy może być dekoracją ogrodu?

 

Raczej nikt nie zachwyca się estetyką przydomowych koszy na śmieci. Zwykle są to 120-litrowe, jednakowego kształtu kubły, różniące się jedynie kolorem. Jeżeli zwracamy na nie uwagę, to tylko dlatego, że są brudne, zaniedbane, przewrócone lub nieestetycznie wciśnięte w ogrodzenie posesji. Ale wcale nie musi tak być. Osłona kubłów na śmieci może być schludnym rozwiązaniem na problem higieniczno-sanitarny, jednocześnie cieszącym oko estetycznym wykonaniem. Estetyka surowego metalu to jednak nie wszystko – dzięki nowoczesnym technologiom cięcia i gięcia blachy możemy stworzyć w niej dowolny wzór. Dzięki temu metalowy kontener na śmieci stanie się Twoim własnym, domowym dziełem sztuki użytkowej.

 

 

Co wyróżnia nasze obudowy koszy na śmieci?

 

Metalowa osłona koszy na śmieci produkowana w MTA jest zaprojektowana w taki sposób, by z łatwością pomieściła trzy standardowych wymiarów pojemniki na śmieci. Dzięki temu codzienna segregacja śmieci będzie dla Ciebie łatwiejsza. Jeśli jednak te wymiary nie wpasowują się w Twoje potrzeby – napisz do nas. Zaprojektujemy osłonę śmietnikową specjalnie dla Ciebie. Obudowy śmietnikowe wykonujemy z metalu, dzięki czemu są znacznie lżejsze niż betonowe i dużo bardziej wytrzymałe od plastikowych. Metal w stonowanym kolorze wygląda ponadczasowo, czysto i schludnie. Zamykane drzwiczki zarówno z boku jak i z góry sprawiają, że nasze ogrodzenia koszy na śmieci chronią nie tylko kosze przed warunkami atmosferycznymi, ale też nas przed nieprzyjemnym zapachem, który mógłby wydobywać się z wewnątrz. Osłona śmietnikowa MTA to dopracowana konstrukcja, nowoczesny design i możliwość wycięcia dekoracyjnego wzoru, pasującego do wystroju. Wszystko to sprawia, że śmietnik możesz postawić w każdym miejscu posesji – nawet na małej powierzchni, zaraz przy wypoczynkowym tarasie. Zero nieprzyjemnych odczuć, 100% estetyki i czystości.

 

 

Metalowe obudowy koszy na śmieci – jakie są ich zalety?

 

Metal jako materiał, z którego wykonujemy nasze osłony na kosze na śmieci jest wytrzymały, solidny i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Odpowiednio obrobiony (np. pokryty cynkiem) staje się odporny na korozję. Jest także wygodny – łatwo się go montuje, konserwuje i czyści, a w razie potrzeby również demontuje. Nasze metalowe obudowy śmietnika są ponadto starannie i estetycznie wykonane, dodając Twojej przestrzeni klasy i elegancji. Zobacz naszą ofertę i przekonaj się sam.